KATARZYNA HARASIMOWICZ

katarzyna-harasimowicz-podpis

CZYM JEST ASTROCOACHING?

Horoskop to zapis całego potencjału człowieka- to MAPA ŻYCIA.
Najprościej mówiąc AstroCoaching wykracza poza tradycyjnie rozumianą analizę horoskopu, natomiast jest punktem wyjścia do skutecznej i efektywnej zmiany i poprawy jakości życia.

Jeżeli już wiesz, że coaching jest formą kierowania czy pomagania ludziom w osiąganiu określonych celów to posiadam dodatkowe narzędzie, jakim jest horoskop klienta. To zapis i mapa jego potencjału i możliwości.

astrocoaching-horoskop

horoskop

Używając horoskopu oraz astrologicznego instrumentarium różnych technik, mogę wesprzeć rozwój człowieka, potrzeby czy wyzwania, które stoją na drodze. W astrologii jest taki ciekawy model 12 domów horoskopu. To 12 potencjałów, w których są ukryte poszczególne elementy.

Tajemnicze potencjały, to sfera finansów, relacji międzyludzkich lub też przyszłości. Jeżeli my w odpowiedni sposób dotrzemy do tych zasobów, które tkwią w tym horoskopie, to możemy przez rozmowę, inspiracje, ćwiczenia, wsparcie obudzić potencjał u klienta, żeby lepiej mógł sobie radzić w tym szybko zmieniającym się świecie

SESJA ASTROCOACHINGOWA

jak wygląda sesja?

Sesja astrocoachingu to rozmowa. Docieram do ciebie, zadaję ci dużo pytań, poruszam pewne aspekty, które cie dręczą. Jednocześnie dodaje, że moim celem nie jest wchodzenie w rolę autorytetu. Jestem towarzyszem w twojej drodze, który jest równy tobie, wspierającym doradcą życiowym. Mogę pokazać ci pewnego rodzaju ścieżkę.

w czym może ci pomóc?

AstroCoaching oferuje Ci możliwość współpracy ze mną jako trenerem podczas pokonywania trudnych lub zagmatwanych tranzytów. To okazja, aby znaleźć jasność. Aby na nowo odkryć swoje autentyczne ja. Aby ponownie skontaktować się z wewnętrznym kompasem, który wskazuje drogę do Twojej prawdziwej północy. Do tej metody potrzebna jest mi twoja data, rodzina i miejsce urodzenia.

katarzyna-harasimowicz-podpis

1-na-1 Coaching

Zapraszam na 30minutową bezpłatna sesję coachingową.


ZACZNIJ TERAZ SWOJĄ PRZEMIANĘ

pomogę ci uzdrowić duszę