katarzyna-harasimowicz-podpis

KATARZYNA HARASIMOWICZ

COACHING

BADŹ GOTÓW NA KOLEJNY KROK

Oferowany przeze mnie coaching nie jest korporacyjnym „kołczingiem” tj. osiąganiem wyników za wszelką cenę i nie jest powierzchownym pływaniem na kole ratunkowym. Stosuję podejście holistyczne, sięgam głębiej, pracuję z drugim człowiekiem jako całością w wymiarze fizycznym, psychicznym, emocjonalnym i duchowym.

Nie jest to tzw. „mydło i powidło”. Wprawdzie każdemu coachowi zależy na skutecznym i efektywnym procesie, zrealizowaniu postawionego celu, zadowoleniu klienta i do tego procesu korzysta z różnorodnych narzędzi to jednak niezmiernie istotny jest odpowiedni dobór technik do potrzeb klienta. Czasami brak narzędzi, a jedynie empatia, pełna uwaga, troska i uważność  będzie najlepszą metodą. Każdy klient jest inny i inaczej z nim pracuję.

czym-jest-coaching
bezplatna-sesja-coachingowa

Dopóki będziesz robił to co robiłeś do tej pory, życie twoje nie ulegnie zmianie. Jeśli nie jesteś zadowolony ze swojego dotychczasowego życia, to musisz postępować inaczej.

- Larry Winget

co da ci coaching ze mną?

1

Precyzyjnie określisz swoje cele i możliwości ich osiągnięcia

Przeanalizujesz dylematy, sposoby rozwiązania ważnej i trudnej sytuacji;
Stworzysz atrakcyjną wizję tego co chcesz osiągnąć;
Poprawisz sferę porozumienia i relacji międzyludzkich.

2

Wzmocnisz motywacje i pewność siebie

Odnajdziesz swoje mocne strony i potencjał, który tkwi w tobie;
Odnajdziesz się w nowej roli życiowej lub zawodowej;
Odkryjesz swoje największe wartości.

3

Lepiej poradzisz sobie w sytuacji zmiany- A ZMIAN JEST teraz DUŻO

Zwiększysz swój wpływ na otaczający Cię świat;
Poznasz siebie!
Uświadomisz sobie, co jest dla Ciebie ważne, co leży w Twojej strefie wpływu, a co poza nią.

4

Pokonasz lęki, obawy, traumy, ograniczające przekonania i trudne emocje

Znacząco poprawisz jakości życia;
Odszukasz tego, co daje Ci szczęście;
Ułożysz swoje wartości i priorytety w życiu.

5

Poprawisz samoświadomości i autorefleksje

Nawiążesz i pogłębisz relację ze Twoją Duszą;
Dokonasz głębokiej, osobistej transformacji;
Odkryjesz połączenie ze swoją z misją życiową oraz pasją.

6

Zrobisz porządek w swoim życiu!

Obudzisz się!
Zaczniesz siebie kochać i doceniać!
Zaczniesz wierzyć, że zasługujesz na wszystko co najlepsze!
Zaczniesz grać główną rolę w swoim życiu i widzieć, że życie jest CUDEM!

POKAŻE CI JAK ZROBIĆ PIERWSZY KROK​

Zacznij teraz swoją przemianę

Sesje coachingowe

Coaching jest pracą indywidualną odbywającą się bezposrednio pomiedzy tobą i mną. Można je uzupełnić o rozmowy telefoniczne, korespondencję e-mail, zadania do samodzielnego wykonania pomiędzy sesjami. Coaching odbywa sie w cyklach, począwszy od kilku sesji, które czasami są wystarczające aby przepracować temat, do bardziej złożonych procesów, nawet kilku tygodni i  miesięcy. Czas trwania każdego cyklu jest indywidulany i zależy od obszaru, nad którym będziemy wspólnie pracować.

Soul Coaching

Ma na celu pracę na głębokim poziomie duszy. Wykracza poza umysł, ego, osobowość czy psychologię. Zajmując się zewnętrznymi uwarunkowaniami w Twoim życiu, przeszukujemy Twój wewnętrzny krajobraz w poszukiwaniu pierwotnej przyczyny niepożądanych warunków. Nie z punktu widzenia naprawienia ciebie, ale ze stanowiska pamiętania, kim naprawdę jesteś, duch w formie, z nieskończonymi możliwościami. Ta praca aktywuje twój największy potencjał i pomaga ci zademonstrować go w twoim życiu. Pozwala ci z mocą wyjść ze swojej „historii” i wejść do Prawdy.

Soul Coaching skupia się na rozwiązaniach. Więcej czasu, uwagi i energii poświęca się potencjałowi, a nie ograniczeniom. Skupiamy się na tym, dokąd zmierzasz, a nie na tym, od czego się oddalasz. Soul Coaching ma na celu pomóc Ci odkryć to, czego naprawdę chcesz. Kiedy już zidentyfikujemy to uczucie, pracujemy nad kultywowaniem go w Twoim życiu każdego dnia, abyś stał się energetycznym dopasowaniem do tego, czego pragniesz. Zaczynamy tam, gdzie chcesz zakończyć. 

Life Coaching

Skupia się na osiąganiu rozwoju osobistego, obejmuje plany życiowe, relacje, wizje przyszłości, problemy, marzenia. Podczas sesji pracujemy między innymi nad poczuciem własnej wartości, przełamaniem negatywnych przekonań, poprawą relacji międzyludzkich itp. Life Coaching jest jak przyjaźń zawodowa, w której otrzymujesz pomoc w realizacji marzeń i pragnień. Jeśli przez całe życie mówiono ci, że życie nie polega na tym, czego chcesz, to twój trener jest po to, aby zmienić tę myśl i nauczyć cię pragnienia i używania swoich pragnień jako przewodnika. 

Life coaching nie jest dla każdego, ponieważ jest odpowiedni tylko dla osób, które chcą coś osiągnąć i potrafią patrzeć w przyszłość. Life coaching jest bramą do każdej przyszłości, jakiej pragniesz , gdzie wiara w siebie, miłość, sukces, zdrowie i bogactwo są częścią każdego dnia. Większość dorosłego życia spędziłam na próbach wyzdrowienia z trudnego dzieciństwa i, jak wielu ludzi, wypróbowałam wiele treningów i przeczytałem niezliczone książki dotyczące samopomocy, uleczenia i świadomości.  Niektóre z nich były bardzo pomocne, ale Life Coaching dał mi prawdziwą motywację do wprowadzania zmian, które doprowadziły do ulepszeń we wszystkich obszarach mojego życia.

etapy współpracy

Skąd masz mieć pewność, że będę dla Ciebie odpowiednim coachem? Takie wątpliwości możesz rozwiać na pierwszym spotkaniu, podczas której oboje podejmujemy decyzję czy chcemy ze sobą pracować. Podczas tego spotkania poznajemy się, omawiamy zasady naszej pracy, Twój cel, ustalamy zasady oraz pracujemy nad nim. Po tym etapie podpisujemy ze sobą „kontrakt”, w którym określamy warunki naszej współpracy.

„Jeśli nie wiesz dokąd zmierzasz, nigdzie nie dojdziesz”. Określanie celu w coachingu jest kluczowe. Pozwala zdefiniować Twoje dążenia, aspiracje i marzenia, które chcesz, aby stały się rzeczywistością. Mając przed sobą jasną wizję tego, co chcesz osiągnąć możesz przystępować do pracy.

W jaki sposób mogę osiągnąć swój cel? Jak dojść w pożądane miejsce? Po to tworzysz plan, który ma Cię zaprowadzić do sukcesu. Najlepiej działa tu zasada – małymi kroczkami do celu. Dzięki temu widzisz kolejne rezultaty, które motywują Cię do jeszcze większych wyzwań i finalnie do osiągnięcia celu.

„Nawet najdłuższa podróż zaczyna się od pierwszego kroku”. Po określeniu celu oraz planu następnym etapem jest po prostu działanie. Bazując na swoich zasobach przystępujesz realizacji planu. Będzie to niejednokrotnie wymagać od Ciebie wyjścia z wygodnej i bezpiecznej strefy komfortu, ale osiągnięcie celu będzie wiązało się z ogromną satysfakcją i przyjemnością! Każdy wspina się na swój Mont Everest zgodnie z własnymi wartościami oraz możliwościami.

Usiądź wygodnie. Zamknij oczy i wyobraź sobie, że upragnione właśnie się zrealizowało. Coś na co długo czekałeś, czego Ci brakowało lub o czym marzyłeś spełniło się. Chcesz, żeby to wyobrażenie stało się faktem? Skontaktuj się ze mną. Z przyjemnością pomogę Ci osiągnąć Twój cel.

ZACZNIJ TERAZ SWOJĄ PRZEMIANĘ

pomogę ci uzdrowić duszę