katarzyna-harasimowicz-podpis

KATARZYNA HARASIMOWICZ

O MNIE

poznajmy się bliżej

Coach Kognitywny, Doradcą życia i duszy, Mediator i Rzecznik dobrego samopoczucia, wieczna myślicielka i mistyczka – to JA.
Używam tego hybrydowego stylu, ponieważ moja praca pozwala mi łączyć zarówno filozofie, psychologię, socjologię, neurobiologię i skutecznie pracować w sferze fizycznej jak i na poziomie metafizycznym. Moja praca łączy naukę i duchowość z bezwarunkową miłością i intuicyjnym przewodnictwem. Z moim klientem skupiam się na pracy w miłości własnej i samoakceptacji jako niezbędnych wartości do osiągnięcia harmonii w życiu, w związkach i dobrego samopoczucia we wszystkich obszarach życia.

Prywatnie ukończyłam Prawo, pracowałam przez ponad 12 lat w międzynarodowych korporacjach. Jestem absolwentką Insytutu Kognitywistyki Macieja Bennewicza i certyfikowanym Coachem Kognitywnym.

Jestem mamą córki, mamą kocią, żoną, córką, siostrą. Pasjonuje się Astrologią i należę do Polskiego Stowarzyszenia Astrologów w Polsce, od lat także towarzyszą mi w mojej drodze Karty Tarota… Uwielbiam czytać, słuchać muzyki, odpoczywać na zielonym i przytulać się do drzew. Kocham góry, które dają mi poczucie wewnętrznego spokoju, harmonii, wyzwolenia, oczyszczenia i niezależności.

Wierzę, że dzielenie się i pomaganie innym daje nam poczucie celu i satysfakcji, pomaga nam żyć dłużej, szczęśliwiej, z radością i miłością w naszych sercach.

- KATARZYNA HARASIMOWICZ

moja misja

mój cel

Integrując aspiracje osobiste i zawodowe, wzbogacone moją wiedzą i doświadczeniem związanym z przemianami życiowymi i zawodowymi, prowadzę moich klientów w procesach coachingowych, aby przyspieszyć ich adaptację i sukces, zmieniając ich marzenia w rzeczywistość. Od zawsze interesowałam się rozwojem osobistym, stosuję podejście holistyczne, całościowe, ponieważ każda osoba jest inna i wyjątkowa, i dla mnie nie ma jednego podejścia dla wszystkich.

Zawsze zaczynam od poznania Ciebie, Twoich mocnych stron, Twoich marzeń / celów, ambicji oraz wszelkich barier, które mogą stanąć na Twoje drodze do spełnienia. Jestem tutaj, aby zaoferować ci zrozumienie, wsparcie, wskazówki i bezpieczne miejsce, w którym możesz stać się tym, kim chcesz być. Następnie będziemy pracować nad osiągnięciem twoich zindywidualizowanych celów, pomagając ci zyskać jasność, pewność siebie i odwagę, aby stać się bardziej autentycznym i nieustraszonym. Moim celem jest pomóc Ci przekroczyć własne oczekiwania. Pomogę Ci w odnalezieniu swojej Duszy, tego kim jesteś w istocie.

Zapraszam Cię do mojej magicznej strefy , w której dostajesz „magiczną różdżkę”. Zaczniesz żyć autentycznym życiem, takim jakiego pragniesz, spojrzysz w swoją przeszłość w sposób, który sprzyja akceptacji i zrozumieniu. Powiesz z otwartym sercem, dokąd chcesz się udać i jak się tam dostać. Dostosujesz swoje życie do swoich wartości. Rozwiniesz głębsze zrozumienie własnej duchowości.

- KATARZYNA HARASIMOWICZ

BEZPŁATNA SESJA ONLINE

Jeżeli pytasz siebie „Co się dzieje z moim życiem? ” to dobrze trafiłeś ! Los chcę Ci pomóc w odpowiedzi a ja będę twoim towarzyszem i przeprowadzę Cię w procesie zmiany. Zapraszam na 30minutową bezpłatna sesję coachingową.


POKAŻE CI JAK ZROBIĆ PIERWSZY KROK

Katarzyna Harasimowicz

BLOG/ COACHING ŻYCIA i DUSZY

To Blog, który od kilku lat prowadzę na moim Facebooku, gdzie razem z całą wspaniałą społecznością uzdrawiamy nasze życie i dusze.

Odwiedź nasz profil i czuj się, jak u siebie.

ZACZNIJ TERAZ SWOJĄ PRZEMIANĘ

pomogę ci uzdrowić duszę